Понеділок, 14 березня 2016

Три випадки гострої кишкової інфекції у Києві відвідувачі пов’язують із вживанням устриць у ресторані

Три випадки гострої кишкової інфекції у Києві відвідувачі пов’язують із вживанням устриць у ресторані

Держсанепідслужба у м. Києві повідомляє прореєстрацію трьох випадків гострої кишкової інфекції, пов’язаних між собою харчуванням в ресторані готелю «Хаятт Рідженсі Київ» ПрАТ «Нові Інжинірингові Технології».

Усі троє потерпілих, двоє з яких громадяни Південно-Африканської Республіки, госпіталізовані до Олександрівської клінічної лікарні м.Києва.

Іноземці перед нездужанням, вечеряли у ресторані готелю «Хаятт Рідженсі Київ». Вживали тайський суп, устриці, суші, телятину запечену. 

Ще одна потерпіла – офіціант із того ж ресторану,  теж куштувала устриці.

Потерпілі обстежені бактеріологічно, лабораторні дослідження тривають.

Фахівцями Держсанепідслужби проведено обстеження ресторану готелю «Хаятт Рідженсі Київ» ПрАТ «Нові Інжинірингові Технології» за епідемічними показаннями. У ході обстеження було відібрано 5 проб харчових продуктів (устриця жива охолоджена на патогенну мікрофлору, телятина смажена на відповідність, суп Тайський (м'ясний) та суші смажені 2 проби на відповідність ТУ У 15.8-32962525-001-2007), 1 проба питної води для проведення лабораторних досліджень за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками, 40 змивів з об’єктів навколишнього середовища на наявність патогенної мікрофлори та золотистого стафілококу.

Під час епідрозслідування проведено обстеження 16 присутніх працівників ресторану на кишкову патогенну мікрофлору та патогенний стафілокок. Було надано особисті медичні книжки всіх 27 персоналу закладу. Терміни проходження медичних оглядів дотримуються. 

Причини та обставини, які могли призвести до випадків гострої кишкової інфекції в закладі громадського харчування, з’ясовуються. Епідемічна ситуація знаходиться на контролі Держсанепідслужби м. Києва. 

Територіальні органиАктуально

Анонси подій

Контакти

м. Київ, 04070, вул. Волоська,19/22
E-mail: glavgos@moz.gov.ua
тел.: (044) 425-03-55

Пошук матеріалів

© Державна санітарно-епідеміологічна служба України. 2017