Вівторок, 16 серпня 2016

Спалах гострої кишкової інфекції у Львові (оновлена інформація)

Спалах гострої кишкової інфекції у Львові (оновлена інформація)

09.08.2016р. в ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» поступили   термінові повідомлення   щодо реєстрації випадків   гострої кишкової інфекції у 7 осіб з діагнозом “Гостра кишкова інфекція”, які 07.08.2016р  святкували  день  народження за адресою. Встановлені заключні діагнози: сальмонельоз  у 2-х осіб, виділено бактерії роду Salmonellaenteritidis, та у 5-ти осіб - сальмонельоз  клінічно.

Хворі госпіталізовані в «Львівську обласну клінічну інфекційну лікарню». Спільними симптомами захворювання є  скарги на загальну слабість, тошноту, блювоту, підвищення температури тіла, пронос, біль у животі. При опитуванні госпіталізованих осіб встановлено, що  хворі  вживали  курячі рулети та печінку,  м’ясну  і сирну нарізку, медальйони з телятини, печений лосось, салат “олів′є” з майонезом, кавун, диню, фруктовий торт. В усіх госпіталізованих стан середньої важкості.

В осередку захворювання відібрано 10 змивів на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору, 1 проба води водопровідної. Результат від'ємний. Обстежена одна контактна особа, результат від'ємний. Проведено заключну дезінфекцію у  вогнищі, обстежений 1 контактний.

Потерпілим пацієнтам в стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів.

Протиепідемічні заходи  тривають.

 

 

Територіальні органиАктуально

Анонси подій

Контакти

м. Київ, 04070, вул. Волоська,19/22
E-mail: glavgos@moz.gov.ua
тел.: (044) 425-03-55

Пошук матеріалів

© Державна санітарно-епідеміологічна служба України. 2017