П'ятниця, 19 серпня 2016

Групове захворювання вихованців ДНЗ «Саманта» м. Миколаїв (оновлена інформація)

Групове захворювання вихованців ДНЗ «Саманта» м. Миколаїв (оновлена інформація)

10 серпня ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» зареєстровала групове захворювання на  гастроентероколіти серед вихованців дитячого навчальне - виховного закладу №29 «Саманта» м. Миколаєва.

 

Встановлено попередні діагнози: «гострий гастроентероколіт» - 5 осіб та  харчова токсикоінфекція – 1 особа. Етіологічний фактор та фактор передачі  – встановлюється. Число захворілих станом на 15.08.2016 - 6 дітей. Всі діти госпіталізовані в обласну дитячу інфекційну лікарню,  відділення № 2. Форми перебігу хвороби - середньої ступені важкості.

 

Фахівцями ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» розроблено План заходів щодо локалізації та ліквідації групового захворювання. Здійснено обстеження контактних в осередку: 19 осіб,  проведено заключну дезінфекцію, за контактними особами встановлене медичне спостереження.

 

При дослідженні змивів з об‘єктів довкілля (ДНЗ№29) у 3-х змивах виявлено бактерії групи кишкової палички (БГКП). Позитивні змиви виявлено на харчоблоці (1 – стіл гастрономія) та у ясельній групі А (2 – каструля для другого блюда та каструля "Риба варена").

 

Про випадок групового захворювання на кишкову інфекцію проінформовано  голову облдержадміністрації,  Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

 

 

Територіальні органиАктуально

Анонси подій

Контакти

м. Київ, 04070, вул. Волоська,19/22
E-mail: glavgos@moz.gov.ua
тел.: (044) 425-03-55

Пошук матеріалів

© Державна санітарно-епідеміологічна служба України. 2017